Покровська міська рада — У Покровську відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Наше Різдво на Донеччині"
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У Покровську відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Наше Різдво на Донеччині"

Запрошуємо вас 27-28 грудня на культурну подію року – Всеукраїнський фестиваль «Наше Різдво на Донеччині», присвячений вшануванню пам'яті українського композитора Миколи Леонтовича та 100-річчя його всесвітньо відомої композиції «Щедрик». В рамках фестивалю відбудеться всеукраїнський конкурс хорових колективів «Щедрик Фест», а також встановлено два національні рекорди України.

Захід проходить під патронатом голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Куця, за участі Покровської міської ради.

Дата: 27-28 грудня
Місце: Центральна площа міста Покровськ Донецької області (площа Шибанкова); Палац культури ПАТ «ШУ «Покровське»

27-28 грудня: на центральній площі міста облаштоване «Різдвяне містечко», де будуть організовані масові гуляння, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, ярмарок новорічних сувенірів, виїзна торгівля виробами кулінарії і святковими солодощами.

27-28 грудня: з 13.00 до 16.00 на вуличній сцені виступатимуть аматорські народні колективи з усієї Донецької області.

27-28 грудня: у великій залі Палацу культури шахтоуправління «Покровське» буде проходити конкурс хорів. Початок прослуховування - 10.30.

27 грудня: о 13.00 в срібній залі бібліотеки імені Шевченка відбудуться круглий стіл та майстер-клас з хорового співу. Обговорення актуальних проблем розвитку хорового мистецтва в контексті сучасних тенденцій розвитку музичної освіти, створення умов для розповсюдження хормейстерського досвіду, самоосвіти диригентів-хормейстерів, організації загального, додаткового, загальноосвітньої, середньої, вищої професійної хормейстерської освіти.

27 грудня: о 14.00 на проспекті Миру (навпроти Свято-Михайлівського храму) відбудеться урочисте відкриття скульптурної композиції «сухарниці» - точної копії дерев'яної тарелі, виготовленої батьком Леонтовича і залишеної композитором при від'їзді з станції Гришине. Оригінал сухарниці, на якій зображена ластівка, зберігається в фондах Покровського історичного музею.

27 грудня: 16.00 - кульмінація свята – виступ української співачки Наталії Валевської та мега популярного музиканта, вокаліста, композитора Олега Скрипки, який разом з Ле Гранд Оркестр виконає «Щедрик» у сучасному звучанні.

28 грудня: з 13.00 до 14.00 встановлення двох національних рекордів: найбільша кількість різдвяних дзвіночків - їх буде 5 тисяч, сформованих в єдину конструкцію, і наймасовіше виконання всесвітньо відомого твору «Щедрик» Миколи Леонтовича - його одночасно виконають 2, 5 тисячі осіб. Під час встановлення рекордів буде розіграно лотерею - поїздка в травні до Чехії на виступ хору-переможця ЩедрикФест.

28 грудня: 16.00 - сюрприз від організаторів – виступ української сенсації, виконавців, котрі стали «проривом року» у світі шоу-бізнесу, лідерів музичних чартів у десятці країн – гурту «KAZKA».

 

Нагадаємо, хор-переможець «Щедрик-Fest» весною 2019 відправиться в концертний тур по країнах Європи і Америки, де виступить в знаменитому концертному залі «Карнегі-хол». Він повторить маршрут 100-річної давності хору під керівництвом Олександра Кошиця, який збирав повні зали в європейських столицях і в репертуарі якого був легендарний «Щедрик» Леонтовича.


Нагадаємо, хор-переможець «Щедрик-Fest» у Покровське навесні 2019 року відправиться в концертний тур по країнах Європи і Америки, де виступить в знаменитому концертному залі «Карнегі-хол». Він повторить маршрут 100-річної давності хору під керівництвом Олександра Кошиця, який збирав повні зали в європейських столицях і в репертуарі якого був легендарний «Щедрик» Леонтовича.

schedrik leontovich

    pfu    big logo2