Покровська міська рада — Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту державного планування
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту державного планування

Повна назва документу державного планування: Детальний план території «Південної частини міста в районі вулиць Відродження та Затишна»

Орган, що буде приймати рішення про затвердження документу державного планування: Покровська міська рада

Процедура громадського обговорення:

відповідно до статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту державного планування починається з дня оприлюднення такої заяви на офіційному веб-сайті Покровської міської ради за посиланням pokrovsk-rada.gov.ua та повідомлення про оприлюднення такої заяви в засобах масової інформації (міськрайонній газеті «Маяк» та газеті «Телескоп»), а саме: з 13.12.2018.

Зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можуть подавати особи, визначені п. 7 постанови від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», у письмовій формі до Покровської міської ради (пл. Шибанкова, 11 м. Покровськ, 85300) та електронному вигляді (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) протягом 15 днів з дня оприлюднення заяви.

Особа, відповідальна за розгляд пропозицій та зауважень: начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Донецької області Аржавітін В.В.

pdf sm Текст заяви

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2