ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Юні городяни збудують місто. Втілення інноваційного проекту в Покровську

eye

192

RSS

img

Відповідно прогнозам, до 2030 року більше 60% населення будуть жити в містах. Крім того близько 60% з них будуть люди до 40 років. 

Така статистика вказує на необхідність проектування таких міських просторів, які б відповідали вимогам саме молоді. 

А що, якщо б городяни брали участь у проектуванні дизайну міста? Адже для створення громадського простору дуже важливо, щоб в цьому процесі брали участь ті, хто потім буде існувати в ньому. Особливо важлива участь в будуванні міста молоді, бо саме цей прошарок населення мінімально задіяний у процесах планування. Такий стан справ призводить до політичного відчуження та до створення таких міських просторів, які не відповідають запитам молодого населення.

Це питання гостро стає перед всією світовою спільнотою. У пошуках рішення представники прогресивних компаній звернулися до… комп’ютерних ігор!

Більше, ніж розвага. «Minecraft» змінює підхід до навчання

Все більше міжнародних організацій використовують можливості комп'ютерної гри «Minecraft» для освітніх потреб. «Minecraft» - це захоплюючий всесвіт з відкритим світом, який володіє унікальними особливостями. Гра використовується у вивченні історії та географії (створюються моделі міст минулого), фізики (пояснюється теорія ймовірності та електропровідність), хімії (проводяться експерименти з хімічними елементами) та біології (моделюється будова тіла людини). Головна перевага гри у її гнучкості. «Minecraft» легко підлаштовується під різні дисципліни. 

Але найбільш актуальним є застосування «Minecraft» при проектуванні простору.  Гра дозволяє легко побачити, як будуть виглядати нові будівлі з усіх боків, їхнє місце в існуючому ландшафті. Цю перевагу гри вже оцінили у Організації Об'єднаних Націй. Спільна робота з Block by Block та Mojang, творцями «Minecraft», переросла в проект, який використовує всю міць гри для поліпшення громадських місць по всьому світу. «Minecraft» - це мова, яку розуміють молоді люди. Це - функціональна, приваблива і ефективна середа навчання.


Творчість без обмежень: архітектура та «Minecraft»

Британська компанія Blockworks, яка професійно займається комерційним макетуванням з будівельних блоків «Minecraft». Раніше фірма вже виступала підрядником по макетування для Disney, Warner Bros. і Лондонського музею, Спеціалісти компанії також за декілька тижнів створили віртуальний кампус на замовлення Microsoft.  Джеймс Делані, керуючий директор Blockworks, наголошує, що будівництво в Minecraft проходить в перспективі гравця. Саме це допомагає усвідомлювати почуття масштабу. Отже, середовище гри як ніщо інше підходить для створення подібних проектів. У віртуальному просторі такого інтерактивного макета можна реально проводити екскурсії, детально знайомлячись з усіма подробицями проекту.

Покровськ підхопив цю інновацію та починає унікальний для нашого міста проект, який базується саме на «Minecraft». Слідкуйте за подробицями та долучайтесь до цієї ініціативи. 


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

18

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

29

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

84

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію