ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України говорили на прес-конференції в м. Покровську

eye

138

RSS

img

19 серпня 2019 року заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, начальник відділу супровдження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 та заступник начальника відділу обслуговування громадян №2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Кирилова і Юлія Баутіна провели прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації з питань впровадження нової системи призначення пенсії в «один дотик».

В рамках заходу відбулася онлайн презентація роботи та можливостей проекту «Пенсія в один дотик», де призначають пенсії за заявами, поданими дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, Оксна Кирилова наглядно продемонструвала алгоритм, як працює нова система.

Заступник начальника управління проінформувала журналістів, що формат е-пенсії передбачає спрощення процедури взаємодії громадян з органами Пенсійного фонду, можливість дистанційного отримання консультації щодо переліку документів, які необхідно надати для призначення пенсії. «Послуга з призначення пенсії за зверненням «в один дотик» надається особам, які авторизувалися на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису», -повідомила Оксана Холодова.

Оскана Кирилова зауважила, що найбільш популярним джерелом корисної інформації з пенсійного забезпечення сьогодні є вебпортал Пенсійного фонду України, причому оволодінням цифровими технологіями активно зацікавлені не тільки представники молодого покоління і люди середнього віку, а й літні громадяни, які побачили, наскільки електронний сервіс спрощує процес отримання потрібних послуг.

Юлія Баутіна розповіла про діє спеціалістів після прийняття заяви на призначення пенсії та додатково відповіла на питання журналістів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

18

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

29

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

84

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію