ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Руслан Требушкін склав повноваження міського голови Покровська

eye

95

RSS

img

22 серпня відбулася позачергова 68 сесія міської ради 7 скликання. Єдине питання, яке на ній було розглянуте, - про прийняття до відома дострокового припинення повноважень Покровського міського голови Руслана Требушкіна.

На сесії були присутні 27 депутатів Покровської міської ради. Майже одностайно вони підтримали проект рішення. Згідно нього виконувати обов’язки мера до переобрання нового очільника міста буде секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко.

Після закінчення офіційної частини депутати та жителі міста подякували Руслану Требушкіну за сумлінну роботу, за ті позитивні зміни у Покровську, які відбулися в місті під його керівництвом. Присутні побажали нових звершень та щиро просили не забувати Покровськ.

Виконавці вокального ансамблю “Златиця” подарували Руслану Требушкіну футболку з написом “Самый лучший мэр” а директорка музичної школи м. Родинське подарувала авторську пісню, в якій побажала нових кар’єрних досягнень, а Покровську - процвітання.

Покровська міська рада приєднується до привітань та побажань!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

18

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

29

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

84

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію